Mino Raiola sot foli si agjent i Donnarumma-s, ai për Rai tha: “Donnarumma bëri zgjedhjen e tij e ajo është që të qëndrojë në Milan dhe unë e respektoj atë.

Megjithatë, nëse do të ma kërkonte largimin, do të punoja menjëherë në të atë drejtim sepse ka kërkesa të rëndësishme. Në fakt nëse do varej nga unë mendoj që Gigio duhet të largohet nga Milani.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here