LIVE: Coppa Italia – Lazio-Milan, Formacioni zyrtar, komentimi ndeshjes, linket e ndeshjes, te gjitha ne kohe reale.. #acmnews

LINKAT PER NDESHJEN Lazio-Milan:

  1. Rai 1 HD: https://www.firstonetv.net/sempremilan.php?q=hq&tkn=3cd1ee18eba9b90766bd5bb6ebef4adc&tm=1519865724
  2. SuperSportAlbania (SS2) – http://www.atdhe.al/ssport2.html
  3. SmartPhone: http://manyou.web.tv/
  4. http://cdn.livetvcdn.net/export/webplayer.iframe.php?t=alieztv&c=61327&eid=627272&lid=883022&lang=en&m
  5. Mobile: https://mobile.twitter.com/am5live5/status/968933677873983489?s=21
  6. http://www.livehd2.com/2018/02/bien3.html

HT – HT: Lazio 0-0 Milan – Nje pjese e pare me shume gabime! Ne mbrojtje ka shume leshime. Por edhe ne sulm nisen shume mire dhe ne fund bllokohen!

1′ – Ka filluar ndeshja

20:35 – Tifozet rossoner duke kenduar:

 

20:10 – Formacioni zyrtar i Lazio-s: Strakosha; Caceres, de Vrij, Radu; Marusic, Parolo, Leiva, Milinkovic, Lulic; Luis Alberto, Immobile. All. S. Inzaghi.

 

19:55 – Formacioni zyrtar: ACMilan XI: Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

Banka rezervë: Donnarumma A., Guarnone, Abate, Gomez, Musacchio, Zapata, Locatelli, Mauri, Montolivo, Borini, Kalinic, André Silva

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here