Ignazio Abate mund të largohet nga Milano gjatë verës.Kontrata e tij skadon në qershor 2019 dhe aktualisht nuk ka bisedime për rinovim. Agjent i mbrojtësit është Mino Raiola.

Burimi lajmit: cmdotcom

#acmnews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here