Home verona

verona

AC Milan vs Hellas Verona Coppa Italia Review

What a great win tonight Rossoneri!! I’m your admin Bjork Rajta and without losing any more time, let’s take a look at the win over Hellas Verona! The Gattuso team is starting to breathe but there’s obviously more to do,...

MOST COMMENTED

Gattuso: “Edhe një nga portierët më të fortë në botë bën...

Milan u eleminua nga Europa League mbrëmë, duke humbur 3-1 ndaj Arsenalit në Emirates dhe me rezultat 5-1 në total. Gennaro Gattuso foli pas ndeshjes:...

AC MILAN WEEK REVIEW #14

Does Bonucci stay at Milan?

HOT NEWS