Home The Match Previews

Previews

LIVE: Coppa Italia – Lazio-Milan..

LIVE: Coppa Italia - Lazio-Milan, Formacioni zyrtar, komentimi ndeshjes, linket e ndeshjes, te gjitha ne kohe reale.. #acmnews LINKAT PER NDESHJEN Lazio-Milan: Rai 1 HD: https://www.firstonetv.net/sempremilan.php?q=hq&tkn=3cd1ee18eba9b90766bd5bb6ebef4adc&tm=1519865724 SuperSportAlbania (SS2) - http://www.atdhe.al/ssport2.html SmartPhone: http://manyou.web.tv/ http://cdn.livetvcdn.net/export/webplayer.iframe.php?t=alieztv&c=61327&eid=627272&lid=883022&lang=en&m Mobile: https://mobile.twitter.com/am5live5/status/968933677873983489?s=21 http://www.livehd2.com/2018/02/bien3.html HT - HT: Lazio 0-0 Milan - Nje pjese e...

Ndeshja e fundit kur Milani fitoi kundër Romës si musafir..

Sonte, Milani do të vizitojë Romën për ndeshjen e 26-të të Serie A 2017/2018. Kuqezinjtë nuk kanë fituar në kampionat kundër Romës që nga 29 tetori 2011, kur atëherë Milan patë triumfuar 3-2 falë dy golave ​​të Ibrahimovic dhe...

MOST COMMENTED

CURVA SUD ‘pushtoi’ LONDRËN.. (VIDEO)

Shikoni disa nga çastet më të mira të tifozëve Rossoner brenda dhe jasht stadiumit, Curva Sud Milano: https://twitter.com/TeamMilanAC/status/974549776954896384 https://twitter.com/twitter/statuses/974411069295820800 https://twitter.com/twitter/statuses/974387705948798977   https://twitter.com/GinelleP/status/974574617137418240   Jasht stadiumit: https://twitter.com/twitter/statuses/974396929483444225 https://twitter.com/twitter/statuses/974362403008864257

HOT NEWS