Home Line-ups

Line-ups

LIVE: Lazio-Milan: Komentimi, linket, fotot e ndeshjes..

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Lazios dhe Milanit. Një ndeshje shumë tension, shumë sulmuese dhe me shumë gabime në mbrojtje. Milan në fillim të ndeshjes rrezikoi shumë me gabime të shpeshta në mbrojtje por pastaj njejtë vazhdoi edhe...

LIVE: Coppa Italia – Lazio-Milan..

LIVE: Coppa Italia - Lazio-Milan, Formacioni zyrtar, komentimi ndeshjes, linket e ndeshjes, te gjitha ne kohe reale.. #acmnews LINKAT PER NDESHJEN Lazio-Milan: Rai 1 HD: https://www.firstonetv.net/sempremilan.php?q=hq&tkn=3cd1ee18eba9b90766bd5bb6ebef4adc&tm=1519865724 SuperSportAlbania (SS2) - http://www.atdhe.al/ssport2.html SmartPhone: http://manyou.web.tv/ http://cdn.livetvcdn.net/export/webplayer.iframe.php?t=alieztv&c=61327&eid=627272&lid=883022&lang=en&m Mobile: https://mobile.twitter.com/am5live5/status/968933677873983489?s=21 http://www.livehd2.com/2018/02/bien3.html HT - HT: Lazio 0-0 Milan - Nje pjese e...

Parashikimi i ndeshjes: Lazio vs. Milan

Milan është aktualisht në formën më të mirë e mund të themi që këtë formë nuk e ka pasur as viteve të fundit. Rossonerët kanë plot 12 ndeshje radhazi të pamposhtur. Sonte zhvillohet ndeshja e dytë kualifikuese per Coppa Italia ndermjet...

Formacionet e mundshme Lazio vs. Milan: Cutrone pushon?

Formacionet e mundshme për ndeshjen që zhvillohet sonte ndermjet Lazio-s dhe Milan-it sipas Gazzetta dello Sport duket kështu: Ndeshja e dytë e gjysmëfinales së Kupës së Italisë fillon sonte në ora 20:45. #ForzaMilan #TimCup #acmnews

Formacioni i mundshëm kundër Romës: Cutrone para Kalinic..

Cutrone aktualisht është favorit ndaj Kalinic për të filluar kundër Romakëve në formacionin startues. XI e mundshme e trajnerit të Milanit sipas Sky Sports është ky formacion: Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodríguez; Kessie, Biglia, Bonaventra; Suso, Cutrone , Çalhanoglu Tek Milani nuk ka donjë të...

Milan – Ludogorets, Çfarë do të ndodhë sonte?

Milan sot (22.02.2018) luan ndeshjen e dytë të raundit të 32-të të Europa League, ndeshja fillon në ora 21:05. Rossonerët vijn nga një fitore e madhe 3-0 në ndeshjen e parë në Bullgari. Patrick Cutrone, Ricardo Rodriguez (pen.) dhe...

AC Milan vs Ludogorets: Europa League Match Preview w/ STREAMS

With Milan’s unbeaten run stretched to 8 games, they are looking to test their limits and go on with 9 games. Milan is in the knock out rounds in the Europa League round of 32 and are favorites to even...

Udinese vs Milan Preview + Streams

AC Milan face Udinese Calcio on Sunday afternoon when the clock points 15:00 CET / Italy time at Stadio Friuli for the 23rd matchday of the 2017/18 Serie A   After winning against Lazio (2-1) and pulling off a draw against...

Match Preview: AC Milan vs Lazio Coppa Italia + Livestreams

In Milan’s successful win over Lazio on Sunday AC Milan take then on again but in the Coppa Italia semi-final in the first leg in the San Siro. Last time Milan took on Lazio in the San Siro Gattusos boys gave...

Cagliari vs AC Milan Preview

AC Milan face Cagliari Calcio on this evening when the clock points 18:00 CET / Italy time at Sardegna Arena for the 21st matchday of the 2017/18 Serie A.   Yet again Gattuso’s boys will face another challenge while they face...

MOST COMMENTED

Biglia to China?

The 31-years-old might leave Milan on this transfer window as he received an offer from a team in Chinese Super League. According to Gazzetta dello...

Possible formation changes?

HOT NEWS