Home curva sud

curva sud

Will Donnarumma stay or will he go?!

Gigio Donnarumma the jewel that Milan struck in the summer of 2015 in the Chinese pre-season tour. Gigio Donnarumma the golden boy who wowed many, the one who saved AC Milan many times, the boy who plays with Milan...

MOST COMMENTED

Ignazio Abate drejt largimit..

Ignazio Abate mund të largohet nga Milano gjatë verës.Kontrata e tij skadon në qershor 2019 dhe aktualisht nuk ka bisedime për rinovim. Agjent i...

HOT NEWS